TARİHÇEMİZ
1970'den Günümüze Üretim

Mita’nın 1970 yılında Erol Tuncel ile başlayan
hikayesi 2 kuşaktır devam etmektedir.

Mita'nın Hikayesi

Mita Pet Product, 2002 Yılından günümüze, 20 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca Tekstil sektöründeki titiz işçiliği ve kalite odaklı üretim anlayışıyla rakiplerinden ayrışmayı başarmıştır.

Mita’nın 1970 yılında Erol Tuncel ile başlayan hikayesi 2 kuşaktır devam etmektedir. 2003 yılından itibaren Marin ve Turizm Otelcilik sektörüne hizmet veren Mita, modern hayatı şekillendiren yeni ihtiyaçlar doğrultusunda sevimli dostlarımıza daha iyi bir yaşam standartı oluşturmak için 2019 yılında pet sektörüne giriş yaptı.

Mita, şu anda 1500 m2 üretim alanında aylık 25.000 adet ürün üretim kapasitesi ile Evcil Hayvan Yatağı, Kedi, Köpek Tasması, Evcil Hayvan Mobilyaları ve Mama Kabı ana başlıklarında 80 çeşit ürün, zengin renk ve desen skalası ile sevimli dostlarımızın rahatlıkla uyum sağlayabileceği, işlevsel, kaliteli, uzun ömürlü ve geri dönüştürülebilir ürünler üreterek sektöre hizmet ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi önceleyerek ürün gamımızı genişletmeye devam ediyor, Mita’yı Türkiye ve Dünya’da kalitesi ile öne çıkan bir marka yapmak üzere ihracat çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor.

Eski Türkçe Lügat

Mita : Yolların birleştiği yer.

Zaman Çizelgesi

Sevimli Dostlarımız İçin Aşkla Üretiyoruz

Mita olarak hedefimiz, sevimli dostlarımızın rahatlıkla uyum sağlayabileceği, işlevsel, kaliteli, uzun ömürlü ve geri dönüştürülebilir ürünler üretmektir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hemen Bize Yazın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?